Moja Historia

Jestem szczęśliwą rękodzielniczką, która spełniła swoje marzenie o zarabianiu na swojej artystycznej pasji.

Pomagam kobietom, które stoją na rozdrożu i czują, że praca na etacie ich dobija, które zawsze chciały tworzyć rękodzieło i marzyły o “czymś swoim”. Nie musisz mieć talentu ani ukończonych studiów artystycznych, żeby zacząć zarabiać na robieniu biżuterii z modeliny.

Dzięki mojemu kursowi, który powstaje podczas pomagania innym kobietom w zrealizowania tego celu, nauczysz się jak zacząć profesjonalnie lepić kolczyki z modeliny. Bez szukania godzinami w internecie odpowiedzi i pomocy. W kursie są zawarte dokładne instrukcje krok po kroku i odpowiedzi na najczęstsze pytania, po to, żebyś mogła szybko zacząć przeobrażać wizję w rzeczywistość i pokazać światu twój osobisty charakter w twojej biżuterii.

Wierzę, że każda z nas może żyć na własnych zasadach, zarabiać na swojej twórczej pasji, pokazując światu swoją autentyczność i osobisty charakter.

Nie zgadzam się na znoszenie cierpienia spowodowanego wykonywaną pracą na etacie której nie lubimy, ani na brak wiary w siebie, że nic na to nie można poradzić. Szczęście, jakie daje robienie kolczyków z modeliny nie jest dla wybranych. Nie możesz myśleć, że jesteś niewystarczająca, że wszystko jest kwestią szczęścia, że dla Ciebie tam już nie ma miejsca. Nie akceptuję strachu przed konkurencją, bo jest on irracjonalny.

Jesteś tu, żeby pokazać siebie poprzez swoją biżuterię, nadając jej twój osobisty, wyrazisty, mocny i niepowtarzalny charakter. Dzięki temu będziesz jedyna w swoim rodzaju i konkurencja nie będzie mieć dla ciebie żadnego znaczenia.

 

...ale było tak...

Lata studiów, tytuł inżyniera, nienajgorzej płatna praca jako programistka. Można by pomyśleć, że złapałam Pana Boga za nogi – kobieta w tak prestiżowym zawodzie? Czegóż można chcieć więcej? Ale ja nie byłam tam szczęśliwa, nie czułam się w tym dobra, a moja codzienna praca straciła dla mnie jakikolwiek sens. Nie czułam że moja praca buduje jakąkolwiek pozytywną wartość, usprawnia funkcjonowanie społeczności czy pomaga komukolwiek. Do tego dochodziło wstawanie wcześnie rano, co przychodzi mi z wielkim trudem.

Wiedziałam że to z pewnością nie jest to co chciałabym robić do końca życia. Miałam już dość, czułam że jestem na granicy wytrzymałości. Zaczęłam sobie zadawać pytania, po co ja w ogóle skończyłam te studia? Dlaczego wybrałam studia po których będę miała zawód, a nie takie po których będę robić to co kocham do końca życia?

...i przyszedł czas na zmiany...

Wiedziałam że muszę coś zmienić i zdałam sobie sprawę że rękodzieło było zawsze bliskie mojemu sercu. Ale na co się zdecydować? Nie mogę przecież robić wszystkiego! Zaczęłam więc próbować najprzeróżniejszych rzeczy aż trafiłam na modelinę! I to był strzał w dziesiątkę!

Wpadłam w twórczy szał i miesiącami uczyłam się jak prawidłowo lepić biżuterię z modeliny. Tydzień za tygodniem ulepszałam swoją technikę i rozwijałam warsztat. Wiele miesięcy zajęło mi przyswojenie całej technicznej wiedzy.

Niestety internet jest dość ubogi jeśli chodzi o kursy i szkolenia z modeliny, a rękodzielnicy nie są przyjaźnie nastawieni na dzielenie się swoją wiedzą. Dlatego pozostało mi wyłapywanie skrawków informacji z Pinteresta, Youtuba, Googla, i odgadywanie co tam tak naprawdę dzieje się na tych filmikach na Instagramie. Straciłam miesiące na zdobywaniu wiedzy, a tak naprawdę można było to zrobić w kilka tygodni, gdybym znalazła kogokolwiek kto mógłby mnie tego nauczyć.

Wtedy już wiedziałam, że to jest właśnie to co chcę robić, to o czym nie mogę przestać myśleć, to co mnie uskrzydla, przez co mogę się wyrazić, przy czym zrelaksować i w jaki sposób zarabiać. Pół roku czekałam na moją pierwszą sprzedaż i musiałam się jeszcze wiele nauczyć. Nie mówię że było łatwo, ale było zdecydowanie warto! Minęło sporo czasu a ja zaczęłam zarabiać na mojej pasji. Teraz planuję z mężem zakup domu z ogrodem w którym jeden z pokoi w całości przeznaczę na moją wymarzoną pracownię. Codziennie wspieram wspaniałe kobiety które pragną powiedzieć etatowi nie i zbudować swoje własne modelinowe biznesy.

Moim celem jest pokazanie kobietom że naprawdę mogą zarabiać na swojej pasji bez posiadania wyjątkowego talentu czy studiów. Pragnę pomóc osiągnąć sukces tylu twórczym duszom ile to tylko jest możliwe.