pytania i odpowiedzi

Biżuteria

Gdzie można kupić Twoją biżuterię?

Aktualnie prowadzę sprzedaż trzema kanałami:

  • w Pakamerze,
  • przez wiadomość prywatną na Instagramie – tutaj często można kupić pary z najnowszych kolekcji, które jeszcze nie pojawiły się w sklepie.
  • oraz na stronie na której właśnie jesteś TUTAJ

Już niedługo będzie można kupić biżuterię na tej stronie – planowane wdrożenie latem 2023 roku

Gdzie można zobaczyć jak pracujesz?

Na moim Instagramie pokazuję jak powstaje biżuteria. Od czasu do czasu, wrzucam również filmy na TikTok, na Youtube, Pinterest i na Facebooka.

Czy można gdzieś stacjonarnie obejrzeć biżuterię?

Obecnie nie, ale pracuję nad tym.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Inspiracja często jest tym co przychodzi do mnie w nieoczekiwanym momencie. Nie tylko obserwuję moich ulubionych Twórców na instagramie i przeglądam piny w internecie. Czasami zainspiruje mnie jakiś mistrzowski kadr z filmu, serialu, czyjeś zdjęcie, potrawy, przemyślany drink czy outfit. Co również nie będzie zaskoczeniem, czerpię mnóstwo inspiracji z natury, formy i kolory jakie nam prezentuje są niebywałe, zwłaszcza zachwyca mnie królestwo roślin, zwierząt, grzybów, ale również krajobrazy, skały czy minerały.

Czy modelina jest krucha?

Absolutnie nie, pod warunkiem że jest dobrej jakości i upieczona w odpowiedni sposób. Jeśli chcesz zobaczyć jak bardzo jest elastyczna kliknij TUTAJ. Dlatego nie musisz się obawiać że kolczyki z modeliny zaraz się rozpadną, nie musisz też na nie uważać bardziej niż na każdą inną biżuterię.

Kolczyki wyglądają na ciężkie, jak jest naprawdę?

Wszystkie osoby które mają szansę na żywo zapoznać się z tą biżuterią są zdania, że jest niewiarygodnie lekka. Modelina jest pod tym względem wspaniała, dzięki temu że jest lekka, pozwala na noszenie dużych kolczyków bez zbędnego obciążania uszu. Średnio jeden kolczyk waży 2,5g, oczywiście malutkie sztyfty będą znacznie lżejsze, a bardziej rozbudowane, modułowe kolczyki cięższe.

Czy bierzesz udział w targach?

Obecnie nie, ale nie wykluczam tego w przyszłości.

Foremki

Projektujesz foremki do modeliny, gdzie można je kupić?

Możesz je kupić w moim sklepie, właśnie TUTAJ, lub na Instagramie pisząc do mnie wiadomość prywatną.

Dlaczego warto kupić foremki do modeliny właśnie od Ciebie?

Wierzę, że dzięki temu, że sama jestem twórczynią, dokładnie wiem czego potrzebujecie. Gdy zaczęłam tworzyć kolczyki z modeliny, nie znalazłam na polskim rynku produktu, który odpowiadałby moim wysokim standardom jakości. Dlatego stworzyłam własne foremki, którymi teraz dzielę się z wami. Foremki od Marshmaglow są przetestowane przeze mnie w akcji. Z pewnością umilą i usprawnią waszą codzienna pracę! Gdy dostaniecie je w swoje ręce będziecie zachwycone ich jakością.

Kursy

Czy uczysz robienia biżuterii z modeliny?

Tak, uczę jak robić biżuterię z modeliny. Możesz się wiele nauczyć śledząc mnie na Instagramie, gdzie odpowiadam na pytania w wiadomościach lub filmach.

Ale jeśli zależy Ci na solidniej bazie, na której możesz zbudować swój modelinowy biznes, to przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie na platformie kursowej, która powstała na tej stronie. Jeśli jesteś ciekawa jak mogę Ci pomóc to kliknij TUTAJ i zobacz co dla Ciebie przygotowałam.

Czy prowadzisz warsztaty stacjonarne?

Obecnie nie, ale nie wykluczam tego w przyszłości.

Zamówienia

Czy przyjmujesz zamówienia indywidualne na biżuterię?

Nie robię pojedynczych par na zamówienie. Abym rozpatrzyła przyjęcie zamówienia indywidualnego musisz zamówić minimum 10 takich samych par kolczyków.

Zwroty i reklamacje

Czy można reklamować biżuterię i w jaki sposób?

Oczywiście, w tej sprawie proszę o kontakt przez wiadomość prywatną na Instagramie lub na maila marshmaglow@gmail.com

Najlepiej opisać w kilku słowach co się stało i załączyć zdjęcie. Reklamacje zawsze rozpatruję na korzyść klienta.

Jak dokonać zwrotu biżuterii?

Jeśli chcesz zwrócić biżuterię napisz na marshmaglow@gmail.com. Zwrotu możesz dokonać w ciągu 14 dni od zakupu.  

Kto ponosi koszty zwrotu biżuterii?

Kupujący ponosi koszty zwrotnej wysyłki biżuterii.

Kontakt

Jak można się z Tobą skontaktować?

Można pisać do mnie na maila marshmaglow@gmail.com lub poprzez instagram, pisząc wiadomość prywatną. Zwykle odpowiadam w ciągu 24 godzin.